• Свеж
LEKAI 200PCS Празен Бел Kraft Хартија Накит Ѓердан Хривнија Екранот Виси Картички Цена Тагови
zoom_in

LEKAI 200PCS Празен Бел Kraft Хартија Накит Ѓердан Хривнија Екранот Виси Картички Цена Тагови

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Пакетот вклучува : 200 PCS Накит Екранот на Картички.Големина(L*W) : 125*50mm /4.92*1.97 инч.Се користи за складирање,организирање,или да се прикаже накит ѓердан бразлетна и така натаму.Хривнија картички дојде пред-голови за лесно виткање.Празно картичка,можете да напишете што сакате за тоа.Удирани со тупаници дупка на врвот за бесење на екранот.Количина : 200pcs Материјал : бела хартија во Боја : бела Празно картичка,можете да напишете што сакате за тоа.Има мала сјај.Удирани со тупаници дупка на врвот за бесење на екранот, додава еден убав допир да вашиот накит.Се користи за складирање,организирање,или да се прикаже ѓердан бразлетна и така натаму.Топло совети : Здиплен со главен или двојно страна лента.

Вака можеби ќе ви се допадне..