• Свеж
D&D PowerDrive D882-3M-197 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)
zoom_in

D&D PowerDrive D882-3M-197 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 4828.56

Од стока
check Во продавницата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D882-3 M-197 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D882-3 M-197 Појас Тип D3 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 34.72 882 Врвот Ширина 7.76 197 Појас Длабочина 0.122047244 3.1 Материјал Neoprene Заб Профил D3 M.Пакет тежина : 10.0 lbs.D882-3 M-197 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D882-3 M-197 Појас Тип D3 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 34.72 882 Врвот Ширина 7.76 197 Појас Длабочина 0.122047244 3.1 Материјал Neoprene Заб Профил D3 M.

Вака можеби ќе ви се допадне..