• Свеж
Oriamour Булчински Headpieces Цвет Дизајн Со Бисери Злато Свадба Headbands Губење На Винова Лоза За Невести
zoom_in

Oriamour Булчински Headpieces Цвет Дизајн Со Бисери Злато Свадба Headbands Губење На Винова Лоза За Невести

DEN 1584.00

Од стока
check Во продавницата

Направени Со Кристално Јасна, Животната Средина Легури,Елегантен Цвет Остава Дизајн.Свадба Headpiece Големина : околу 34cm/14inch*4.5 cm/1.8 инч.Обложено Со Уникатни Две-Тон Сребрена-Златна Рака-Бранеа Лисја,Па Рачно Изработени Занаетчиски.Жица Е Лесно Да Се Прилагоди За Да Се Направи Различни Изгледа.Оваа Свадба Коса Лозата Е Совршен за Свадба, враќањето дома, Празници, Роденденот и други Специјални Прилики.Најдобар Избор за Невеста, Деверуша, Мајка на Невестата.Внимателно Се Одликува Со Oriamour Подарок Кутија И Грижете Се-Бесплатно Купување.Oriamour се Фокусира на Свадба Headpiece Производ, Ние нудиме Висок Квалитет,Убава Дизајн Hairband, Итн.Сите на производот е на висока цена сооднос.Накит Тип Ние Исто Така, Обезбеди Најдобра Услуга На Клиентите.Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Контакт.Ако Има Било какви Прашања, Ние ќе се потрудиме Да Ви Помогне.

Вака можеби ќе ви се допадне..