• Свеж
Следниот Сјај Декоративни Сијалица Eq 20W МРАЗ Стил Облик E26 Led Сијалица Медиум База, Dimmable, Килибар Мека Топло Сијалица 120 Лумен, со Виртуелната Филамент Внатрешен Стол
zoom_in

Следниот Сјај Декоративни Сијалица Eq 20W МРАЗ Стил Облик E26 Led Сијалица Медиум База, Dimmable, Килибар Мека

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

КИЛИБАР СТАКЛО СЕНКА - Следниот Сјај Ember Колекција Уникатен Гроздобер светилки со своите Килибар Стакло заврши и 2000 Kalvin топла боја помага во создавање на повеќе различни се погледне во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија, ресторан, или ден.ОРИГИНАЛОТ, ЛАСЕРСКИ-НАМАЛУВАЊЕ на ДИЗАЈН – во Внатрешноста на секоја наредна Сјај фенси светилки е акрилик столб за да се даде поголема длабочина и оригиналност во дизајн, повеќе детални од редовните LED светилки со вжарено и стандард Lumiled светилки и создава прекрасен гроздобер рустикален изглед и природен сјај.Се ВКЛОПУВА ВО E26 БАЗА -Како e26 сијалица нашите декоративни дизајн користи E26 приклучок и нејзините компатибилен со повеќето осветлување опции како што се маса светилки, ѕид sconces или виси светлина тела да ги красат anyplace како што се кафе, продавници, бар, и во домашна средина.DIMMABLE LED СИЈАЛИЦА – Овие LED светилки може да се надополни со dimmer прекинувачи и тела да им помогне да го прилагодите вашиот соба амбиент и осветлување.Додадете повеќе светло за читање или вклучете го надолу за да создадете романтична атмосфера.БЕЗБЕДНО И ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ – Следниот Сјај декоративни светилки се УЛ оценет енергетски ефикасен за да обезбеди долгорочна вредност и да се обезбеди тие се побезбедни за вашиот дом.Всушност, нашите Ember Колекција осветлување 120 lumens бара само 3.5 w еквивалент 20 W да помогне да се намали вкупните трошоци за енергија,.

Вака можеби ќе ви се допадне..