• Свеж
4 Пакет Дрво Ѕид Куки , Декоративни Дрвени Куки за Бесење на Грб Шапка , Современи Дрвени Ѕид Куки за Бесење Облека, Крпи, Торби (Црно Дрво (Орев))
zoom_in

4 Пакет Дрво Ѕид Куки , Декоративни Дрвени Куки за Бесење на Грб Шапка , Современи Дрвени Ѕид Куки за Бесење Облека,

DEN 287.28

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Нашиот ѕид куките се направени од високо-квалитет на Северно-Американски црн орев, текстурата е деликатна и елегантен, покажува досадна сјај, дебела и круг, едноставни и убави, тешко и фирма, не е лесно да се деформира.L-облик Дизајн : Нашата дрвени ѕид куки усвои L-облик дизајн, и дрво грб куки може да се откажам предмети повеќе цврсто, ефективно избегнување на објекти од испаѓање.Лесен за Инсталација : пакетот содржи 4 парчиња дрвени грб куки, 4 парчиња ѕид заштита и 4 парчиња завртки.Вие само треба да се инсталира 6mm вежба малку во електрични вежба и вежба дупка од околу 4cm дупка во ѕидот, чекан во ѕидот сидро, навој на завртка во ѕидот сидро, така што на завртката дуе околу 5mm од ѕид, и потоа само ги усогласат дрвени облека кука со завртки и инсталирајте ја.Здрав и Практична настава : Нашата шапка куки ѕид монтирани се тешко и силни, може да издржи тежина од околу 30 килограми, и може да висат облека, капи, торби, копчиња, крпи, растенија и други дневни потреби.Широко се Користи : Нашата декоративни дрвени куки се погодни за различни соба декорација стилови.Тие можат да бидат инсталирани во спални соби, бањи, тремови, влезовите, дневни соби, канцеларии или на други места.Тие може да се користи како различни куки да се откажам различни предмети да се направи најчесто користени предмети поудобно и полесно да се најде.Спецификација : .Материјал : Бука/Орев.Големина : 1.4*1.6*2inch/3.5*4*5cm.Површински третман : Куки обложени со дрво, восок од нафта.Пакетот вклучува : . 4*Завртки. 4*Ѕид подлога. 4*Шапка куки за ѕид (буковата)/(Црн Орев Дрво).

Вака можеби ќе ви се допадне..