• Свеж
Diydeg Десктоп Складирање Багажник, Задебелена Плочи Канцеларија Bookrack Мулти Слој Отпорни на Абење за Дома за Затворен за ученичкиот Дом
zoom_in

Diydeg Десктоп Складирање Багажник, Задебелена Плочи Канцеларија Bookrack Мулти Слој Отпорни на Абење за Дома за

DEN 1444.80

Од стока
check Во продавницата

Широка Примена Опсег : десктоп публикации е идеален избор за вашата канцеларија, дневна соба, спална соба, кујна или било која десктоп.Насочуваат, Мулти Слој Простор за Складирање : Насочуваат мулти слој простор за складирање, голем капацитет за складирање, чување категории се јасно поделени, да ви даде различни колокација значи, ова е несомнено идеален дом живот додатоци.Мал и Лесен Дизајн : Мал и лесен дизајн, нема да влијае на простор за складирање, разумни планирање област, така што малите нешта, исто така, има место за чување.Лесно да се Соберат и Чиста : Ова bookcase е лесно да се инсталира и има рамна површина.Тоа е лесно да се чисти со мека крпа.Задебелена Плочи : Усвојување задебелена плочи, отпорни на абење и отпорен на гребење, не е лесно да било раб, може да се користи за долго време.Функција : 1. Насочуваат, Мулти Слој Простор за Складирање : Насочуваат мулти слој простор за складирање, голем капацитет за складирање, чување категории се јасно поделени, да ви даде различни колокација значи, ова е несомнено идеален дом живот додатоци.2. Мал и Лесен Дизајн : Мал и лесен дизајн, нема да влијае на простор за складирање, разумни планирање област, така што малите нешта, исто така, има место за чување.3. Задебелена Плочи : Усвојување задебелена плочи, отпорни на абење и отпорен на гребење, не е лесно да се скршени работ, може да се користи за долго време.4. Широка Примена Опсег : десктоп публикации е идеален избор за вашата канцеларија, дневна соба, спална соба, кујна или било која десктоп.5. Лесно да се Соберат и Чиста : Ова bookcase е лесно да се инсталира и има рамна површина.Тоа е лесно да се чисти со мека крпа.Како да го Користите : 1. На дното плоча со четири дупки и две поддршка плочи се со фиксна screws2. На средината на чинијата за сервирање со 6 дупки е фиксна, со поддршка плоча. 3. Инсталирање на горниот панел.Спецификација : Предмет Тип : Office Bookrack Weight : Прибл.2375g / 83.8 oz Product Собранието Големина : Прибл.45 x 43cm / 17.7 x 16.9 in Color : Орев Color Material : Композитни Wood Purpose : Десктоп Складирање Рек Пакет Листа : 1 x Горната Плоча 1 x Средината Plate1 x Дното Плоча 4 x Поддршка Плоча 20 x Завртки 1 x Шрафцигер Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ќе добијат неколку на резервни делови, треба да се соберат од себе.

Item Type:
 Office Bookrack
Weight:
Approx.2375g / 83.8oz
Product Assembly Size:
Approx.45 x 43cm / 17.7 x 16.9in
Color:
Walnut Color
Material:
Composite Wood
Purpose:
Desktop Storage Rack
Package List:
1 x Upper Plate  :
1 x Middle Plate :
1 x Bottom Plate  :
4 x Support Plate  :
20 x Screw  :
1 x Screwdriver  :
Please kindly note that you will receive several of spare parts, you need to assemble by yourself. :

Вака можеби ќе ви се допадне..