• Свеж
HUANE Чевли Кабинет Број на Клупата Чевли Складирање Клупата Флип-Фиока, Чевли Кабинет Чевли Рек Дрвени Чевли Кабинет со Седиште Перница Ходникот Спална соба (Боја : Ц
zoom_in

HUANE Чевли Кабинет Број на Клупата Чевли Складирање Клупата Флип-Фиока, Чевли Кабинет Чевли Рек Дрвени Чевли Кабинет

DEN 13458.00

Од стока
check Во продавницата

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,Пати-Од пред крие двојно чевли рек,паѓачкото врата со 2 ниво полица простор во внатрешноста. 2,Направен од висок квалитет на одборот кој гарантира долговечност и издржливост, вратата дизајн со круг рачки за лесно отворање и затворање.И лесни направи тоа лесно да се движите. 3,На чевли кабинет клупата со меки и удобни СТП перница врвот, Можете да седат на, додека ставање на чевли.Мазна завршница даде пригоден во лесно и брзо чистење. 4,Едноставен и модерен изглед е совршена, како надополнување на било кој постоечки мебел во собата.Совршен за ставање во entryway, ходникот, дневната соба или тремот, да обезбеди уредни изглед во вашиот дом и простор за заштеда на енергија.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Истакнува : Висок квалитет на СТП седиште перница.Прифатливи за ставање повеќе од 8 пара чевли.Лесно да се чисти и да се отпорни на дамки.ound рачка за лесно отворање и затворање.Простор за заштеда на енергија, лесни за лесно движење.Карактеристики : Материјал : МДФ + СТП leather Dimensions : 80 x 24 x 50cm Colour : Кафеава , Бела , Yellow The кабинет може само да се држат до големината 8-10 пар на shoes Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..