• Свеж
Toyvian 15pcs Дрвени Врти Блузи Мини Врти Блузи Фабрика Гроздобер Флип Води МАТИЧНИ Играчка Мозокот Закачка Рака Око Координација Играчка за Деца Децата Партија Goodie Тор?
zoom_in

Toyvian 15pcs Дрвени Врти Блузи Мини Врти Блузи Фабрика Гроздобер Флип Води МАТИЧНИ Играчка Мозокот Закачка Рака

DEN 2277.60

Од стока
check Во продавницата

Направени од премиум дрво материјал за издржливи и безбедни за употреба.Стимулирање на децата размислување способност и креативност.Помогне да се вежба деца познанието и рака - око координација.Совршен играчки за двете деца и возрасни. - friendly вода боја, без иритирачки и нетоксичен.Опис Врти е еден од најпознатите класични играчки во минатото.Во денешно време, исто така, многу топла и кај децата.Ова е пренослив мини дизајн.Направени од премиум дрво материјал, се насликани со разни бои.Многу привлечни за децата и возрасните да се игра.Карактеристики - Боја : Шарени.- Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 4x4x4. 5cm.- Направени од премиум дрво материјал за издржливи и безбедни за употреба. пријателски вода боја, без иритирачки и не - токсични.- Помогне да се вежба деца' s познанието и рака - око координација.- Стимулирање на kid' s размислување способност и креативност.- Совршен играчки за двете деца и возрасни.- Топло совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и сл., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!- Боја : Како Што Е Прикажано.Пакет Вклучувајќи 15 x блузи.

Вака можеби ќе ви се допадне..