• Свеж
ZEFS--ESD Прозорец Говорникот Спогодба Систем Прозорец Спогодба Систем за 2 Компјутери RT-9908 Банка Контра Interphone Две Начин Спогодба Нула-Допир, Dual Начин Банка, Аптека, Бол
zoom_in

ZEFS--ESD Прозорец Говорникот Спогодба Систем Прозорец Спогодба Систем за 2 Компјутери RT-9908 Банка Контра Interphone

DEN 837.60

Од стока
check Во продавницата

Двонасочна говорна спогодба комуникациска технологија, автоматска идентификација на обработка на говор сигнали за време на повик не бара било каква акција.Сеопфатна примена на електро-акустична технологија искуство, изборот на високи перформанси електро-акустична коло дизајн, излезна моќност до 3 W, глас јасно и гласно одликува со висока.Алуминиум легура тело,Силна и носат-отпорни,подолг сервисен живот.Можете да го контролирате од внатре и од надвор волумен со две различни контрола на јачина на звук.Двонасочна говорна спогодба комуникациска технологија; автоматска идентификација на обработка на говор сигнали за време на повик не бара било каква акција.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.

Вака можеби ќе ви се допадне..