• Свеж
ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Е Смешно Велигденски Зајак Јајца за Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар Чај Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 6,11x1
zoom_in

ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Е Смешно Велигденски Зајак Јајца за Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи

DEN 724.80

Од стока
check Во продавницата

Големина : 11x11 инчи/28x28 сантиметри; Материјал : корални сомот; Пакување : 6 пакети на кујнски крпи, која може да ги задоволи сите семејни потреби во секојдневниот живот.Мека и абсорбента микрофибер крпи за чистење, класичен кујнски крпи се lint-слободни и апсорбира течности или масло брзо, тоа е ефикасно за секое домаќинство задолженија.Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или било повод, тоа може да се користи како кујнски крпи/чај крпа/бар крпа/кафе крпа/сад партали/рачни крпи,итн.На крпи одржување одличен квалитет, дури и по повеќе мие, перат и за двете рачно и машински,собори сува ниска,не кајгана. 100% задоволството загарантирана, тимот се стреми да го направи клиентите 100% задоволни, ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..