• Свеж
Skymechy 116130 HEPA Замена на Филтер H Компатибилен со Winix 5500-2 Прочистувач на Воздух и Модели AM80, HEPA Филтер Само 3 Pack
zoom_in

Skymechy 116130 HEPA Замена на Филтер H Компатибилен со Winix 5500-2 Прочистувач на Воздух и Модели AM80, HEPA

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : Оваа премија HEPA е совршено компатибилни со Winix 5500-2 Прочистувач на воздух и Воздух Прочистувач Модели AM80, 116130 Замена на Филтер H, Точка БР # Филтер 116130. ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата 5500-2 HEPA замена на филтер е направен од високо-квалитет не-плетени ткаенини.HEPA Филтер Димензии : 16.25 x x 12.5 од 1,5 инчи.ОДЛИЧНА ФИЛТРАЦИЈА : На 5500-2 ВИСТИНСКИ HEPA филтер апсорбира 99.97% од воздушни честички и нечистотии како мали како 0.3 microns да се отстрани работи како домашна прашина, пет првут, и полен ефикасно.ВРЕДНИ ПАКЕТ : Пакетот вклучува 3 Вистина HEPA Филтер САМО, НЕ ВКЛУЧУВА ЈАГЛЕРОД ФИЛТРИ!Ние ви препорачуваме да го замени HEPA филтер на секои 6-8 месеци.ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА : Ние вредност услуги на клиентите и задоволството.Ако имате било какви проблеми со филтер вклучите вашиот прочистувач на воздух, ве молиме контактирајте Skymechy услуги на клиентите тим во време, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Компатибилен со Winix 5500-2 Прочистувач на воздух и Воздух Прочистувач Модели AM80, Точка БР # Филтер 116130. Димензии : HEPA Филтер Димензии : 16.25 x x 12.5 1.5 инчи Моќен Филтрација : На 5500-2 HEPA филтер доловува 99.97% од воздушни честички и нечистотии како мали како 0.3 microns за вас и вашите најблиски.Замена Период : се препорачува за замена на филтер редовно на секои 6 месеци, но обично ова зависи од тоа колку често ја користите.Пакетот Вклучува : 3 x HEPA Филтер Напомена : Ова Не е Winix ОЕМ производ и не е покриена под било Winix производителот.На Winix бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на името на брендот или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Вака можеби ќе ви се допадне..