• Свеж
Козметички Четка Првенство, Еко Пријателски СТП Фирма Носат Отпорни Шминка Четка Носителот на Жените за Козметичка Продавница за Шминка Уметник за Домашни Патува?
zoom_in

Козметички Четка Првенство, Еко Пријателски СТП Фирма Носат Отпорни Шминка Четка Носителот на Жените за Козметичка

DEN 328.56

Од стока
check Во продавницата

Една важна алатка за да ги организирате вашите шминка четка и да ја задржите вашиот десктоп среди, погоден за домашна употреба и козметичка продавница.Без стимулација, не е лесно да се деформира, таписерии изработка, уредни крои, едноставна, убава и практична.Направен од висок квалитет на СТП материјал, безбедно и еко пријателски, удобно да го допрам, отпорни на абење и трајни производи за употреба.Дизајниран со нерѓосувачки челик snap копчето, цврст и здрав, лесен за употреба и добар запечатување, ви донесе олеснување.Голем капацитет, доволно за да се одржи повеќе шминка четки и други козметика, разумни структура.Функција : 1. Голем капацитет, доволно за да се одржи повеќе шминка четки и други козметика, разумни структура.2. Дизајниран со нерѓосувачки челик snap копчето, цврст и здрав, лесен за употреба и добар запечатување, ви донесе олеснување.3. Направен од висок квалитет на СТП материјал, безбедно и еко пријателски, удобно да го допрам, отпорни на абење и трајни производи за употреба.4. Без стимулација, не е лесно да се деформира, таписерии изработка, уредни крои, едноставна, убава и практична.5. Една важна алатка за да ги организирате вашите шминка четка и да ја задржите вашиот десктоп среди, погоден за домашна употреба и козметичка продавница.Спецификација : Предмет Тип : Шминка Четка Holder Material : PUPurpose : Storage Product Големина : Прибл. 17.5 x x 6.5 6.5 см / 6.9 x 2.6 x 2.6 во Пакет Листа : 1 x Складирање Box Note : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Item Type:
Makeup Brush Holder
Material:
PU
Purpose:
Storage
Product Size:
Approx. 17.5 x 6.5 x 6.5cm / 6.9 x 2.6 x 2.6in
Package List:
1 x Storage Box :
Please allow slight size error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Вака можеби ќе ви се допадне..