• Свеж
Loam & Ученост Дрвени Телефон Случај за iPhone 13 | Бамбус iPhone 13 Случај за Жените, Еко Пријателски Одржлив Phonecase, Вистински Бамбус Случај, Biodegradable, Растенијата врз Основа и Co
zoom_in

Loam & Ученост Дрвени Телефон Случај за iPhone 13 | Бамбус iPhone 13 Случај за Жените, Еко Пријателски Одржлив

DEN 526.80

Од стока
check Во продавницата

Премиум рачно изработени Вистински Бамбус - Оваа убава i Phone 13 тенок случај е направен од страна на квалификувани занаетчии одржливо користење на извори бамбус.Секој случај е уникатен - не постојат двајца се слични.Стилски Дизајн - Овој природен минималистички дрвени i Phone 13 случај е направен со тенка бамбус слој позлати кон мека biodegradable TPU школка.Овие се совршени i Phone 13 случаи за мажи или жени.Slim Fit & Лесни - Ние дизајниран овој кул i Phone 13 случај да биде тенок фитинг, обезбедувајќи елегантен додаток на вашиот i Phone 13, со голем шок апсорпција.Мир на умот вклучени - 90 ден замена гаранција за квалитетот или било производствени дефекти.Нашата мисија е да обезбеди исклучително сигурен клиент искуство.Ние се грижиме длабоко за земјата иднината - Ние ги користиме FSC Заверена дрво, и 1 дрвото е поставена со секоја цел. 100% compostable & biodegradable.Рециклираат пакување.

Вака можеби ќе ви се допадне..