• Свеж
Spares2go GN Тип Хартиени Кеси Компатибилен Со Miele S8310 Моќ Плус & S8320 Мачка И Куче Правосмукалка (15 Вреќи + Освежувачи)
zoom_in

Spares2go GN Тип Хартиени Кеси Компатибилен Со Miele S8310 Моќ Плус & S8320 Мачка И Куче Правосмукалка (15 Вреќи

DEN 2128.80

Од стока
check Во продавницата

Замена GN Тип Филтрирани Хартија Прашина Кеси направени за SPARES2 GO Компатибилен Со Miele правосмукалки (15 Вреќи + Освежувачи).Одговара на модели : S8310 Моќ Плус, S8320 Мачка и Куче.Карактеристики на производот : Цврсти задржување јака и rubberised торба печат за да се спречи нечистотија spills Hygenic Притисни во торба печат за да се спречи нечистотијата од бегство кеса еднаш тоа е исполнет.Едноставно поп два во секој прашина торба за свежа и мирисна станбена површина.целосно компатибилен замена прашина и кеси.

Вака можеби ќе ви се допадне..