• Свеж
Таблета Кутија Високи Потпетици Пилула Случај Преносни Пилула Организатор да се Одржи Рибино Масло, Витамин Додатоци
zoom_in

Таблета Кутија Високи Потпетици Пилула Случај Преносни Пилула Организатор да се Одржи Рибино Масло, Витамин Додатоци

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Високо-квалитетни Материјали : пилула Секој случај е направен од висок квалитет на храна одделение pp материјал, BPA free, многу здрав и да се има подобра стабилност, повеќе погодна за чување на апчиња.Метал Надвор : надворешноста е направен од високо-квалитет на метал, кој е побезбеден, поздрав, и потрајни од пластична таблета кутија.Влага Заштита : Едноставни и практични копчиња кои може да се затвори вашата таблета кутија цврсто за да се спречи таблети од паѓање, влага и прашина.Преносни : големината на овој пренослив таблета кутија е 5x5cm/1.97x1.97 инчи, и тоа лесно може да се стави во паричникот, куфер, ранец, рачна ташна или палто џеб.Тоа не заземаат простор и е многу погодно за патување!.Нашите таблета кутија има исклучителна модели.Тоа не е само практична медицина складирање кутија, но исто така одлична декорација.Тоа е погоден како одмор или роденден подарок за семејството и пријателите да изразат својата грижа и љубов.

Вака можеби ќе ви се допадне..