• Свеж
Abaodam Креативни Снежни Топки Клип Создателот Децата На Отворено Зима Снег Мувла Алатка Материјали-
zoom_in

Abaodam Креативни Снежни Топки Клип Создателот Децата На Отворено Зима Снег Мувла Алатка Материјали-

DEN 1833.60

Од стока
check Во продавницата

Исто така, може да се користи исто така и се меша со влажна песок, кал и бања бомби.Безбедно и пластични нема да им наштети на вашето дете, дури и ако го дозволите на вашето дете да игра.Играте во снегот и да не се грижи за децата ќе бидат здодевни во зима.Издржливи флексибилни рачка, ќе ви овозможи да се направи повеќе круг снежни топки брзо во секое време и да се задржи на раце чисти и топло.Само да уживаат во игра снежни топки игра битки.Дизајниран да се направи совршен уникатен тркалезна форма снежни топки брзо и лесно.Нема повеќе ладни раце и влажен ракавици од правење снежни топки.Description Formerly, ние го направи на снежни топки нашата рака за да го притиснете го, наши раце е лесно да се биде замрзнат и студено.Сега, со снежни топки клип, Тоа не се брзо и повеќе убави, но, исто така, не се плаши од бебето s рака е замрзната користење клип.Снежни топки се борат, да не се сретнат со детето s љубопитност и очекување, исто така, да се подобри нивната способност да се прилагоди на сезонските промени, повеќе се вежба развојот на нивните мускули.Карактеристики - Боја : Случајни боја.- Материјал : Пластика.- Големина : 37. 00 х 11. 50 x 6. 00cm/ 14. 54 x 4. 52 х 2. 36 инчи.- Дизајниран да се направи совршен уникатен тркалезна форма снежни топки брзо и лесно.Нема повеќе ладни раце и влажен ракавици од правење снежни топки.- Безбедно и пластични нема да им наштети на вашето дете, дури и ако го дозволите на вашето дете да се игра.- Играте во снегот и да не се грижи за децата ќе бидат здодевни во зима.- Исто така, може да се користи исто така и се меша со влажна песок, кал и бања бомби.- Dura.

Вака можеби ќе ви се допадне..