• Свеж
MKJLSD Отпад Кутии,Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Домашни Канцеларии,Детска Соба/2Pcs
zoom_in

MKJLSD Отпад Кутии,Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Домашни

DEN 1036.80

Од стока
check Во продавницата

◆Уникатен Отпад Што Може да Оди Насекаде : за да Додадете Модерната Естетска на Вашиот Прав Соба, Тоалет, Канцеларија, Дневна Соба, Студија или секаде Каде што Ќе се Избере, и Каде Што Најмалку Очекувате. ◆Повеќенаменски во Природа : Дали во Купатило, Кујна или за Градинка - Овој Отпад Бин е Јасна и Може да Се Користи Насекаде. ◆Модерен Дизајн : Користете Го Како Спална соба Бин или Бања Бин - Модерниот Дизајн Овозможува за Употреба во Секоја Соба!Нејзините Ќе го Направат Вашиот Соби Изгледаат Елегантни и Модерни. ◆Информации : Големина 24 Cmx31 Cm Боја : Сива,Сина,Бела,Зелена. ◆Сестраност : Внатрешна корпата за Ѓубре Ќе се Одржи на Многу Различни Видови на Отпад Материјал.Користете Го за да Лесно да се Ослободите од Хартија, Рециклирање или Било каков Вид на Ѓубре Што Треба да Бидат Отстранети.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Ѓубре Can Material : Материјал Pp Color : Сива,Сина,Бела,Green Dimension : 24 Cmx31 Cm Note : Ние Сме Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка на 1-3 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Бојата Може да Има Грешки Поради Светлина.Времето за испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте го Добиле купениот Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе се Обидеме Нашите да се Реши Тоа за Вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..