• Свеж
Козметички Лицето Четка, Лицето Кал Четка Убавина Алатка Кал Апликатори за Секојдневна Употреба(Сребрена спирала)
zoom_in

Козметички Лицето Четка, Лицето Кал Четка Убавина Алатка Кал Апликатори за Секојдневна Употреба(Сребрена спирала)

DEN 186.96

Од стока
check Во продавницата

Тест Рамномерно : Рацете веќе не се во директен контакт, и се нанесува рамномерно.А Добро Примена Алатка : Мека на допир, но цврсти доволно да се применува кал маска.Мазна И Мека : Влакната е удобен за вашата кожа на лицето и се грижи за секој дел на лицето, мека и нежна на допир.Висока Густина Фини Влакна Коса : Умерено губење на волуменот, големи контакт област, за полесно да се применуваат маска.Лесен За Употреба : Тоа е лесно да се чисти и да ги чува после употреба, носат‑отпорни, и издржливи, и не избледуваат.Функција : 1. Висока Густина Фини Влакна Коса : Умерено губење на волуменот, големи контакт област, за полесно да се применуваат маска.2. Тест Рамномерно : Рацете веќе не се во директен контакт, и се нанесува рамномерно.3. А Добро Примена Алатка : Мека на допир, но цврсти доволно да се применува кал маска.4. Лесен За Употреба : Тоа е лесно да се чисти и да ги чува после употреба, носат‑отпорни, и издржливи, и не избледуваат.5. И Мека : Влакната е удобен за вашата кожа на лицето и се грижи за секој дел на лицето, мека и нежна на допир.Спецификација : Предмет Тип : Лицето Brush Purpose : држиме за убавина алатка Пакет Листа : 1 x Лицето Четка.

Item Type:
Facial Brush
Purpose:
stick beauty tool
Package List:
1 x Facial Brush :

Вака можеби ќе ви се допадне..