• Свеж
Играње На Батерфлај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Таблета Медицина Складирање
zoom_in

Играње На Батерфлај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Таблета Медицина Складирање

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Уникатен : Живописни Шема Направи Вашиот Таблета Кутија Симпатична, Уникатен И Исклучителна.Можете Да Го Изберете Вашиот Омилен Модел.Мерења : 2.2*1.6*0.7 Инчи.Мала Големина Таблета Кутија За Вашиот Џеб, Чанта Или Патна Торба, За Секојдневна Употреба На Лекови.Функционална : Оваа Смешна Таблета Кутија Е И Стилски И Функционален.Можете Лесно Може Да Се Задржи На Апчиња Организиран И Непроменета Од Страна На Средината(Се Навлажни Или Цедење).Притисни Копчето Отвори : Лесно Да Се Отвори, На Пилула Случај Ќе Останат Затворени Откако Ќе Се Заклучува И Ќе Се Обезбеди Кадар Ќе Ги Задржи Вашите Апчиња Се Безбедни, Мал Огледало Внатре Во Пилула Кутија За Итни Потреби.Совршен : Целосно Функционална И Многу Лесно Да Се Носат, Погоден За Лов, Риболов, Кампување, Авантура, Отворен Живот-За Заштеда На Енергија И Други Активности На Отворено Или Домаќинство.Може Да Се Стави Неколку Мали Преземање Trinket Накит Дрога И Апчиња, Итн.Боја : Танцување Пеперутка Плоштадот Пилула Box The Голема И Исклучителна Пилула Случај Е Лесен За Користење Во Секојдневниот Живот И Патување, За Да Можете Лесно Да Се Одржи На Организација И Средината На Таблетите.Доволно Големи За Да Се Одржи Некои Прилично Големи Таблети, Како И Многу Помали Таблети, На Dividers Лесно Може Да Се Одвои.Мал И Лесен, Може Да Се Стави Во Џебот Од Кошулата И Џеб.Метал Железо Plating The Декорирани Капак Обезбедува Стил И Боја Кога Надвор И За Во Канцеларија Или На Што Посебно Ноќта.Ова Е Одличен Подарок.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Вака можеби ќе ви се допадне..