• Свеж
TOCO FREIDO Клупата Притиснете Отпор Бендови, Притисни До Помош Отпор Бендови со Монтажни Бар, Стабилна им Помогнам на Помош за Опрема за Вежбање, Градите Проширувач за ?
zoom_in

TOCO FREIDO Клупата Притиснете Отпор Бендови, Притисни До Помош Отпор Бендови со Монтажни Бар, Стабилна им Помогнам

DEN 1439.76

Од стока
check Во продавницата

НОВИОТ ДИЗАЈН на КЛУПАТА ПРИТИСНЕТЕ ASSITANCE БЕНДОВИ - TOCO FREIDO клупата притиснете го поставите користи ажурирани дизајн.Во споредба со некои конвенционални тешки клупата притиснете опрема, нашиот отпор бендови се преносни и удобно, која ќе не боли грбот за време сте фитнес. 3 отпор бендови се отстранува( секој отпор бендови се 40lbs), може да се основата на вашиот обука на ниво за да се прилагоди на отпор на тренингот опрема.ДОЈДЕ СО МОНТАЖНИ БАР - бар е направена на квалитетен челик внатрешни core за сила & трајност (max оптоварување 800 кг отпор), која нуди широк спектар на отпор вежби.Тоа е совршен избор за да се изгради вашите мускули!Можете да го користите дома, во хотелска соба, канцеларија, во салата, дури и на отворено.ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ТРЕНИНГ ЕФЕКТИ - Клупата Притиснете, push-up, градите вежба, рака тренингот.можете да го користите дома, во училиште, во салата, или во Канцеларија.Тоа може да се користи за да се подобри мускулната сила за градите, рака, нозе, рамената, грбот многу добро и во Салата група обука или дома вежбање.TOCO FREIDO отпор бенд сет ќе ви помогнат да ја зголеми вашата обука ефекти.HIGHT КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од природен латекс и мека перница, и бендовите со екстра ракави врз основа на отпор цевки, никогаш не треба да се грижите за добивање на повредени или добиете шлаг ако веројатно отпорот цевка прилепува за време на користење.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ТРЕНЕР - МУЛТИ ФУНКЦИЈА : Додадете отпор да лета, градите повлекува, push-up и сенка бокс и др.Отпорот бенд е совршена вежба за дома.Тоа може да работи за различни делови, како што се зглобовите на сила, пекторални мускулите, болки во мускулите, рамо, рака и грбните мускули за да се задоволат вашите различните потреби.Точка Име : Pushup Помош отпор бенд/ Клупата притиснете бенд.Боја : Зелена.Отпор : 120lbs.Големина на : .Точка Име : Pushup Помош отпор бенд/ Клупата притиснете band Color : Green Resistance : 120lbs Size : .Отпор бендови - 33.5-97inch.МОНТАЖНИ БАР - 97cm/38.2 инч.Пакетот вклучува : . 1 x Клупата Притиснете Отпор Бендови. 1 x Монтажни Бар. ( ЗАБЕЛЕШКА : Освен за зелена отпор бенд, други бои не вклучуваат фитнес барови).

Вака можеби ќе ви се допадне..