• Свеж
HUANE Чевли Кабинет 3-Ниво Отворени Чевли Рек 9-12 Пара Чевли Складирање Рек Чевли Растенија Украси за Чевли Организатор Прилагодливи Shelve
zoom_in

HUANE Чевли Кабинет 3-Ниво Отворени Чевли Рек 9-12 Пара Чевли Складирање Рек Чевли Растенија Украси за Чевли Организатор

DEN 700.80

Од стока
check Во продавницата

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,последните намалување на : насочите на празен агол на вашиот ходникот или спална соба со овој 71.5 x 30.5 x 54.5 cm чевли од рек ,.Железо рамка е потсетува на вода, цевки за декорација на вашиот простор во трендовски индустриски стил. 2,Двојно засилување : Секој слој со стабилна жица има потврдени од страна на тесен железнички и може да се одржи до 10 кг. 4 пара на женските чевли или 3 пара машки чевли на една полица. 3,Тука се сите добредојдени : овој чевли рек одговара на чевли од сите видови, како на блискиот ниво може да биде прикачена на 2 различни височини.Високи потпетици?Дури и тесен потпетици не се лизга низ тесна мрежа жица mesh. 4,Време : 2 страна рамки, 3 полици, ова може да биде наместена само неколку минути.Времето е драгоцено, не го отпад со бескрајно долги собранието.Мисли за изгледот на овој умен парче на мебел.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Индустриски Цевка Design With на текстура мат црна боја, тоа носи вашиот дом луксузен фабрика шик.Густа Жица Mesh The тесен метална жица mesh спречува дури и на најмалите објекти од паѓање надолу, па тенки потпетици нема да се нарушат.Лесно да се Assemble Simply завртка 3 полици на страна 2 структури со вклучени Ален за скролување, и тој е подготвен за употреба веднаш.Функционалност со Вкус : Ова 71.5 x 30.5 x 54.5 cm полица, со 3 пространа и издржливи полиците, решава вашите организирање на проблеми со добивање на чевлите во компактен уште координирани простор.Да, секој сака убави нешта—имаме во комбинација функционалност со стил.Со мат црна цевка структура, тоа е оригинална инспирација за вашата соба.Му кажете на Вашиот Приказна : може да се стави на она што ви се допаѓа најмногу на овој 3-ниво чевли полица.Вие не само што може да го користите како чевли rack во entryway да се спаси сите патики и влечки расфрлани наоколу, но вие исто така може да организира вашиот одмор сувенири и списанија во близина на троседот, или да креирате своја сопствена колекција станица во спалната соба.Покрај тоа, можете да го промените висината на средината полица, па вашиот повисоки чевли или чување на кошница, ќе има удобна соба овде.Спецификации : Боја : Мат Black Material : Iron Product Големина : 71.5 x 30.5 x 54.5 cm (L x W x H)Нето Тежина : 3.2 kg Load Капацитет на Секој Слој : 10 kg Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..