• Свеж
Apple iPhone 11, 64GB, Жолто - Целосно Отклучен (Обновено Премија)
zoom_in

Apple iPhone 11, 64GB, Жолто - Целосно Отклучен (Обновено Премија)

DEN 11256.00

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.НИСКИ МЕСЕЧНИ ПЛАТЕЖНА : ќе биде наплатен месечно за 36 месеци.Откажете во секое време.Покриеност завршува откако план е откажана, или кога ќе истече на агрегатната граница е исполнет.Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да испратите некоја e-подарок карта за замена на трошоците.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка/надомести, $69 за поправка или $129 да го замени вашиот телефон. .Овој телефон е компатибилен со превозниците на GSM мрежа само (e.г.AT&Т, Т-Мобиле, Метро).Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да дојде со батерија што надминува 90% од оригиналната капацитет.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Вклучува сосема нов, генерички полнење кабел што е сертифициран од Mfi (Направени за i Phone) и сосема нов, генерички ѕиден приклучок дека е УЛ уверение за ефикасноста и безбедноста.Исто така, вклучува SIM фах отстранување алатка, но не дојде со слушалки или SIM картичка.Поддржани од страна на истите од една година гаранција за квалитет како сосема нови производи на Apple.IPhone 11 Max Pro функција Intels модеми со Gigabit-класа LTE, 4x4 MIMO, и LAA за брзини до 1.6 Gb/s, Wi-Fi 6 поддршка (802.11 секира), Bluetooth 5.0, Dual-SIM со e SIM, и Јаболко-дизајниран U1 Ултра Wideband чип кој ја подобрува просторни свест и овозможува подобра внатрешна следење.

Вака можеби ќе ви се допадне..