• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Алуминиум Полица Дома Ретро Бања Туш Складирање Рек Ѕид-Монтирани Рек Златна за Тоалет Соба Кујнски Крпи Можат да Бидат Обесени Бања
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Алуминиум Полица Дома Ретро Бања Туш Складирање Рек Ѕид-Монтирани Рек Златна

DEN 1078.08

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Оваа Бања полица е направена на Просторот Алуминиум.На капацитет за складирање е видлив, Простор Алуминиумски материјал, удобен и практичен,.Производ во Боја : Златна,удобен живот, погоден за : кујна, бања, балкон.стави тоа во бањата, Брусен злато стаклена полица.Име на производ : Бања shelf Material : Space Aluminum Product Структура : ѕид-mounted Two инсталација методи : првиот не треба да се удирани со тупаници, тоа може да биде довршен со примена на ноктите за слободни glue Second, можете исто така удар дупки и инсталирате завртки.Можете да изберете било која инсталација method Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Бања полица Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и services Great идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..