• Свеж
HD Професионални Телескоп 15-75X25 HD Vison Зум Monocular Телескоп со Tripod - Зелена Висока Моќност Телескоп
zoom_in

HD Професионални Телескоп 15-75X25 HD Vison Зум Monocular Телескоп со Tripod - Зелена Висока Моќност Телескоп

DEN 1015.20

Од стока
check Во продавницата

HD леќа, јасна слика за стабилизација.Мулти Обложени оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината.Овој производ имаат двојна способност (напред и назад прилагодливи зум).Една рака операција.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.

Вака можеби ќе ви се допадне..