• Свеж
ESGT Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите за Бања,Алуминиум Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови,Топла Крпа Железнички Приклучок во Бања Пешкир Грејач,Брзо Греење
zoom_in

ESGT Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите за Бања,Алуминиум Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови,Топла Крпа Железнички

DEN 8279.76

Од стока
check Во продавницата

✔ 【Брзо Heathing】го Вклучите за вклучување/исклучување на уредот, и тоа треба околу 30 минути за да се достигне максимална температура.Брзо греење, постојана температура околу 50 до 55 °C, тоа ви обезбедува со сува, топла и чиста крпа, за прекрасен чувство после туширање. ✔ 【Простор за Заштеда на енергија】Овој ѕид монтирани крпи потоплите може да ви помогне да заштедите многу простори со компактен дизајн, и тоа е совршен за вашиот стан, ученичкиот дом, и кои било други ограничен простор. ✔ 【Планината тоа во Вашата Посакувана Висина】 Тоа е прилично лесно да се заврши на собранието .Исто така, можете да го поставете ја решетката во соодветна висина, според вашето семејство користење навика и вашата домашна конфигурација.Сите во сите, помала или поголема висина за време на инсталацијата, како сакате. ✔ 【Материјал】крпа потоплите решетката е направен од премија од не 'рѓосувачки челик за да се заштити од' рѓа, обезбедување на издржливост и долговечност.Тоа може да биде водоотпорен и тоа нема да се лесно rusty во влажна средина.Крпа потопол е лесно да се чисти,тоа може да го користите мека сува крпа кога крпа потоплите решетката е ладно. ✔ 【Погоден за Сите Годината Околу】 крпа потоплите на едноставен, елегантен е погодна за различни почетни décor.Покрај тоа, таа може да се користи за сите година околу себе, без разлика во врнежлив лето или ладна зима.Крпа Железнички Бања Електрични Крпа Рек контрола на Температурата Време контрола, Паметни крпа и фен Крпа потоплите ДВЕ БОИ ЗА ОПЦИЈА Информации за Производот: Име : Интелигентни Крпа Потоплите Температура : 115℉-155℉, 45 ℃-70 ℃ Прилагодливи Материјал : Space Алуминиум Производ Напон : 110 V/220 V Производ Моќ : 73 W Приклучок Должина : 1.2 M Делокруг на примена : : бања, бања, балкон и други области, едноставен дизајн, мулти-функционална употреба, погоден за современ дом живот.ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ има напон од 220 v, што е во согласност со Европските електрична енергија барања.Во сад и Јапонија, ќе треба да се купи напон конвертор. (Производот не содржи напон конвертор, ќе треба да се купи го тоа сами).

Вака можеби ќе ви се допадне..