• Свеж
JUSTBINGFENG Бања Ѕид-Монтирани Мулти-Цел Управување со Куки, Крпа Багажник, Вертикална Складирање Бања Пешкир Багажник
zoom_in

JUSTBINGFENG Бања Ѕид-Монтирани Мулти-Цел Управување со Куки, Крпа Багажник, Вертикална Складирање Бања Пешкир

DEN 1329.60

Од стока
check Во продавницата

Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Огледало полиран површина, стилски и великодушни.Кука е дизајниран на крајот.Погоден за влажни места, како што се кујни и бањи.Едноставно обликот на производот е многу погодна за декорација на вашиот дом, складирање на гости крпи или дополнителни крпи, кој заштедува простор и постојано се чисти.Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Color : silver Dimensions (должина х ширина) : околу 400 x 62 мм/15.7 x 2.4 inches Package се Вклучени : 1 парче x крпа решетката.

Вака можеби ќе ви се допадне..