• Свеж
X-DREE M4.2x13mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки Fastener 60pcs(M4.2x13mm 304 Acero Inoxidable Cabeza Plana Torx Tornillo Sujetador Automático 60 unids
zoom_in

X-DREE M4.2x13mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки Fastener 60pcs(M4.2x13mm

DEN 300.48

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Torx Само Прислушување Завртки; Пакет Содржина : 60(+/-2%)компјутери x Torx Само Прислушување Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 65g; Вкупна Должина : 13mm/0.5".Завртка се Вози Тип : T20; Завртка Главата Облик : Рамна Глава(Tipo де impulsión де tornillo : T20; Форма де ла cabeza де tornillo : Cabeza plana.Главата Големина : 8mm/0.31"; Навој Дијаметар : M4.2/0.17"(Tamaño де ла cabeza : 8 mm / 0.31' '; Diámetro де ла rosca : M4.2 / 0.17' '.

Вака можеби ќе ви се допадне..