• Свеж
QEBUJA Headbands за Мажи & Жени, 3 ЕЕЗ Брзо Сушење, Ладење Спорт Главата Бендови за Салата, Еластична Не се Лизга Sweatband Тренингот Главата Мода Бендови за Момчиња Девојчиња (Цр
zoom_in

QEBUJA Headbands за Мажи & Жени, 3 ЕЕЗ Брзо Сушење, Ладење Спорт Главата Бендови за Салата, Еластична Не се Лизга

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Удобно Висок Квалитет : Мека реверзибилна материјал дизајн дише ткаенина за да се зголеми ефикасноста на пот апсорпција.Е направен од 45% висококвалитетен полиестер и 55% polyamide.На крпа со перфорации е повеќе дише, и широк е подобро.Супер Светло & Еластичност : мала тежина 18g, се чувствувам како облечен во ништо друго.На headband за мажите и жените има супер еластичност ќе не стави на било каков притисок на вашата глава.Sweatband & Ладење & Брз Сува : Влага wicking шлем, на headband не само што ја апсорбира потта од вашата глава и ладење вашата глава, и специјален материјал ќе се направи пот исчезне побрзо.Заменлив : 3 пакети headbands се променливи во текот на долгорочни спортови и активности, и погодни да се носат, може да се стави во вашиот џеб или патна торба или само се носат како wristband.Одлично за затворен простор & Отворено : Headband за работа, работат надвор, јога, вежби, фитнес центар, голф, кампување, планинарење, кошарка, фудбал, одбојка, јава, фудбал, тенис, дневна, градежни работи и повеќе.И со ладење ткаенина, вашиот шеф ќе не чувствуваат топли.

Вака можеби ќе ви се допадне..