• Свеж
Ноќни Лампи Сон Езеро на Изгрејсонце Читање Ноќната Ламба, Минималистички Дрво База Правоаголна Ткаенина Сенка Табела Светилка за Спалната соба Дневна Соба
zoom_in

Ноќни Лампи Сон Езеро на Изгрејсонце Читање Ноќната Ламба, Минималистички Дрво База Правоаголна Ткаенина Сенка

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Едноставни Дизајни】светилка сенка е отпечатена со прекрасен дизајн.Оваа маса светилка договор цврсто дрво база натпревари убава модел и дизајн го прават овој акцент светилка прекрасен облагородување за гости колиби и професионални канцеларии слично. 【Разумна Големина】вкупниот обем на маса светилка : 5.51" ( L ) x 5.51" ( W ) x 13.38" ( H ).Минимална големина и паметен дизајн може да биде поставен на било која површина, да обезбеди доволно светлина без блескави. 【Далечинска Контрола Светилка】далечинскиот управувач има различни функции, како што ја прилагодите јасноста на боите, промена на 16 различни RGB бои, 4 трепка режими.Нашата маса светилка создава пријатен и пријатна чувства во куќата кога трошење на време со вашето семејство како лен ткаенини сенка омекнува светлина што го прави подобро за заштита на вашите очи. 【Разноврсна Колокација】Совршен за спални соби, ноќната, дневна соба, канцеларија осветлување биро, детска соба, колеџ ученичкиот дом, девојки соба, den, хотел, кафе, кафе-барови, ходници, балкон. 【По продажба на】Брза испорака, без ризик за купување.Ако постои било каков проблем, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Поради monitor display прашања, вистинските производи бои можеби малку поинаква од слики.

Вака можеби ќе ви се допадне..