• Свеж
1pcs 3D ABS Автомобил Задниот Браник Багажникот Писмо Амблем Налепница Значка Decal автомобил Стил, авто Додатоци за Спорт Lexus CT200h (Спорт)
zoom_in

1pcs 3D ABS Автомобил Задниот Браник Багажникот Писмо Амблем Налепница Значка Decal автомобил Стил, авто Додатоци

DEN 312.00

Од стока
check Во продавницата

Налепница Сместување : БАГАЖНИКОТ.Потекло : CN(Потекло).Модел : Возило Лого.is_customized : Yes.Тип : Лепак Налепница.Налепница Сместување : БАГАЖНИКОТ Потекло : CN(Потекло) Модел : Возило на Логото is_customized : Да Тип : Лепак Налепница Објект Должина : 17cm Категорија : 3 D Дизајн : Зборови Материјал Тип : Abs Вид На Налепница : Други Предмет Тип : Налепници Објект Ширина : 2.5 cm Пакување : Не се Пакувани Име на Модел : За спорт БОЈА : сребро,Карбонски влакна боја.

Вака можеби ќе ви се допадне..