• Свеж
SELCRAFT Случајно 50pcs Мешавина Боја Конец Крстот Бод Памук Везови Тема Секоја Боја 7.5 Метри Памук Skeins DIY Занает Шиење Tools - Сива Серија 8Pcs num.2710
zoom_in

SELCRAFT Случајно 50pcs Мешавина Боја Конец Крстот Бод Памук Везови Тема Секоја Боја 7.5 Метри Памук Skeins DIY

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Боја Серија, одговара за крст.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.Име : Крстот Thread Material : polyester Color : микс како picture Weight : прибл. 1-117g(ве Молиме овозможи 1-3g разлика)Пакет : 24/36/50pcs/lot Feature : Боја Серија, одговара за cross Note : 1. Таму може да биде многу мала боја разлика помеѓу дамки предизвикани од фабрика производство, ние sugguest да се купи една боја во едно време.2. Постои litlle боја разлики меѓу стоката и слики, кои се неизбежни.3.Обично, цената е без следење.Ако сакате да ги пратите вашите pacel, ве молиме обидете се да се направи по ред над 15$.Пакување Detail About Shipping1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.3.Ако НЕ receiveed во рок од 4 недели, ве молиме контактирајте со нас за помош.4.Нормално, парцели ќе биде испратена по пошта на Воздухот Mail, кој ќе се 15-25 работни дена во зависност од земјите, временската состојба, фестивал празници и така натаму.Ако ви треба предмети во брзање, ве молиме контактирајте со нас за друг начинот на достава (како што е подолу ), кој на потребите за ДОПОЛНИТЕЛНА ТАКСА.FAQPayment methods Just се чувствуваат сигурни да се обрне usvia Aliexpress Escrowthrough Visa,Master Card,QIWI,Western Union, and Bank Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате & По Продажба на Service It е прифатена дека може да го напушти uspositive s Please не остави негативни или отворен спор.Ни веруваат,било инциденти ќе бидат решени.Notice If сакате да се вратите на стоки,треба да ги сноси товар .Ви благодариме с.

Вака можеби ќе ви се допадне..