• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Ѕид Монтирани Сите Антички Бакар Бања Полица Организатор Туш за Крпа Багажник,за Бања, Кујна 2 Слој со Кука Бања Организатор
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Ѕид Монтирани Сите Антички Бакар Бања Полица Организатор Туш за Крпа Багажник,за

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Оваа бања антички сите-бакар Бања полица се направи на сите-бакар,.На капацитет за складирање е видлива, и сите toiletries се чуваат уредно.Виси пешкири, облека, капи, многу погодно.Производ во боја : антички злато, удобен живот, погоден за : кујна, бања, балкон.Инсталација метод : Удар, По мулти-слој electroplating третман, површината е рака подготвени и отпорно на гребење.

Вака можеби ќе ви се допадне..