• Свеж
MOMKER Бебе Игра Мат со Ограда, Interlocking Пена патосници за Стомак Време и Индексирање, Виткање Преносни Бебе да Ползи Мат (Како што е Прикажано)
zoom_in

MOMKER Бебе Игра Мат со Ограда, Interlocking Пена патосници за Стомак Време и Индексирање, Виткање Преносни Бебе

DEN 230.16

Од стока
check Во продавницата

【3-7 ДЕН ИСПОРАКА】Нашите производи имаат странство магацини во сад и може да биде донесено во рок од 3-7 дена.ГОЛЕМА ИГРА МАТ - Рамни големина : 55.6" x 55.6" (4.65 ft x 4.65 ft област), ограда до големина : 44" x 44" (3.67 ft x 3.67 ft област), ограда висина : 7".Компоненти : 16 плочки игра душеци 16 плочки ограда душеци 4 плочки портата душеци, доаѓа во zippered јасно пластика случај.ОГРАДАТА си ИГРААТ МАТ - најдобриот дел од се игра мат е со "оградата" up.И оградата не е наменета да го задржи бебето во туку играчки како што топки што може да се тркалаат.Можете исто така да ги стави надолу за да се добие поголем индексирање мат.ПОТТИКНАТ ЉУБОПИТНОСТА & ПРОМОВИРА ИМАГИНАЦИЈА - Опремен со неколку различни модели на животни и облици, на оваа игра мат ќе ви помогне со вашиот дете имагинација и рака-око координација, особено ако po плочки надвор како дополнителна играчка на вашето дете може да си игра со.СИГУРНА ИГРА МАТ - Нашата игра мат бесплатно на олово, хром и phthalates, тоа не содржи мали парчиња и таму е нула гушење опасности вклучени.Важни работи кои треба да се каже три пати : ►3-7 ДЕН ИСПОРАКА►3-7 ДЕН ИСПОРАКА►3-7 ДЕН DELIVERYWELL-CUSHIONED ИНДЕКСИРАЊЕ МАТ - Со дебелина од 0.4", оваа playmat е повеќе од доволно безбедно за лизга и паѓа или кога вашето бебе се обидува да ползи и се залагаат за време на стомак време.Спецификација : Материјал : EVAProduct големина : 142x142x1cm/55.9x55.9x0.4in Package големина : 58x30x13cm/22.83x11.81x5.12in Package тежина : 1600g/3.53 lb Suitable возраст : во Текот на три месеци old Package Содржина : 16x игра mats16x ограда mats4x портата mats Key зборови : игра мат и активност салата playmat бебе коленото влошки за индексирање пена playmat игра мат за години игра душеци деца се игра мат бебе душеци за играње playmat за бебиња бебе да ползи коленото влошки пена душеци бебето на стомак време мека плочки пена игра мат бебе пена мат свитлива игра мат поместена бебе игра мат бебе нега игра мат пена душеци на подот загатка кат мат бебе тепих игра мат кат баласт за бебиња пена влошки за бебе кат деца патосници за играње меки подни мат за бебе мека игра мат за бебе дебели игра мат мека мат пена плочки за кат бебето на стомак време играчки на подот подлога за бебето.

Material:
EVA
Product size:
142x142x1cm/55.9x55.9x0.4in
Package size:
58x30x13cm/22.83x11.81x5.12in
Package weight:
1600g/3.53lb
Suitable age:
Over three months old
Package Content:
16x play mats :
16x fence mats :
4x gate mats :
Key words:
play mat and activity gym playmat baby knee pads for crawling foam playmat play mat for toddlers play mats toddler play mat baby mats for playing playmat for babies baby crawling knee pads foam mats baby tummy time soft tiles foam play mat baby foam mat foldable play mat padded baby play mat baby care play mat foam mats for floor puzzle floor mat baby carpet play mat floor padding for babies foam pads for baby floor kids floor mats for playing soft floor mat for baby soft play mat for baby thick play mat soft mat foam tiles for floor baby tummy time toys floor pad for baby :

Вака можеби ќе ви се допадне..