• Свеж
LIAZNGNA Шопинг Торба Дами Шопинг Торба Серија Чанта Количка за Обновливи Крпа Купувач (Боја : Злато J)
zoom_in

LIAZNGNA Шопинг Торба Дами Шопинг Торба Серија Чанта Количка за Обновливи Крпа Купувач (Боја : Злато J)

DEN 2203.20

Од стока
check Во продавницата

Кога не е во употреба нашата foldaway торба може да биде укината за лесно складирање и можат да бидат скриени речиси насекаде.И кога се во употреба, нејзините цврсти дното го задржува кеси рамен и здрав во вашиот автомобил подигање така ништо нема да се слајд наоколу.Нашите foldaway шопинг торба има долго, цврсти рачки, посебно да се стави во точно место да се обезбеди еднаква тежина дистрибуција.Можете или да го носат со рака, или прашка рака врз рамото.Нашите обновливи и количка за шопинг торба не се само идеални за намирници шопинг, тоа исто така може да се користи за извршување на други работи што може да ви треба кога оди на плажа, излети, пловењето, концертни настани, перење, па дури и може да дејствува како дополнителен складирање сад дома.Нашите производи се направи совршен лични третира или големи подароци за посебни пријатели или семејството.Тоа ќе биде одличен подарок за жените; роденден подароци за неа; мајки ден подароци; подароци за мајката, подароци за роденден или баба роденден подароци.Кога вчитување работи во тоа, нашата шопинг торба останува отворено и во исправена позиција за лесен утовар.шопинг кеси се супер силен и издржлив и може да се користи како шопинг кеси и, исто така може да се користи за секојдневна употреба, како што се сметководствените книги итн.Добредојдовте На Нашата Продавница!опис на производот : 【1】Пакет : 1 × Шопинг торба【2】Боја : како на сликата покажува【3】Големина : 35cm × 40cm【4】Висока дијаметар на рамо ремени : 25cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..