• Свеж
Tanke Smart Watch Пораки Потсетам Smart Спорт Види Спиење Следи 2-Месец Режим на Pedometer Види за Android/iphone, Сребро.
zoom_in

Tanke Smart Watch Пораки Потсетам Smart Спорт Види Спиење Следи 2-Месец Режим на Pedometer Види за Android/iphone,

DEN 868.56

Од стока
check Во продавницата

Телефон & Види Синхронизација - Ова smart watch може да се поврзе со вашиот телефон appthrough телефон стан да ве потсетам на телефонски повици и пораки на различни софтвер.Pedometer - Pedometer функција помага да проверите вашите секојдневни активности и ви овозможува да го контролирате вашиот реално време чекори, растојание и калории и прецизно.Спиење Монитор - Тоа ќе го следи вашиот сон квалитет за да ви овозможи да го контролирате вашиот реално време на спиењето состојба.Далечинскиот управувач за Камера - Далечински камера функција му овозможува да го контролирате вашиот телефон за да правите фотографии на далечина.Долго Време на Мирување - не мора да се грижите за неговата ненадејна моќ-исклучување поради неговата супер долго време во мирување поради голем капацитет 160m Ah батеријата.Опис : Овој паметен спорт се види е способен за следење на вашите спортски податоци како чекори, растојание и калории, и ќе се потсетат на телефонски повици и пораки.Далечински камера функција му овозможува да го контролирате вашиот телефон за да правите фотографии во 33ft.И супер долго чекање до 2 месеци им овозможува да работат за супер долго време континуирано.Уникатен дизајн за вас!Спецификации : тип на Производ : Smart Спорт Watch Phone & види синхронизација : Поддршка Pedometer : Поддршка за Спиење следи : Поддржуваат Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 Поддржан систем : За Android и i OS 4.3 7.0 и над Пакет големина : прибл. 10 * 10 * 7 cm/ 3.94 * 3.94 * 2.76 во Пакет тежина : 140g Пакет Листа : 1 * Smart се Види Спорт 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Полнење Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..