• Свеж
3.7 V Замена на Батеријата за Strato DC2007
zoom_in

3.7 V Замена на Батеријата за Strato DC2007

DEN 378.48

Од стока
check Во продавницата

Целосно Компатибилен со DC2007. Батеријата Спецификации : 850m Ah, 3.7 V, 3.15 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : DC2007 - Компатибилен Батеријата Дел Број : Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..