• Свеж
MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 1 Сет Хлапак Фолија & Машина Замена Серија 3315 3610 3612 3614 3615 Електрични Бричење на Главата за Бричење Мрежа Решетка на Екранот Од?
zoom_in

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 1 Сет Хлапак Фолија & Машина Замена Серија 3315 3610 3612 3614 3615

DEN 922.08

Од стока
check Во продавницата

- Нови, Без Пакет. - Име На Производ : Хлапак Замена Фолија За Екран. - Лесно да се инсталира. - Чистење на жилет пред да ја инсталирате. - Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел. Компатибилен со 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732, 3733, 3734, 3770, 3774, 3775, 5628, 5629, 5632, 5634, 5635- ве Молиме Имајте во предвид : Ова е резервни сечила не се произведени од страна .Но квалитетот е исто така добар.Одговара За Braun Package : 1pc Фолија за Екран со Рамка + 1pc Машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..