• Свеж
Daydance Балет Leotards за Девојки со куси Ракави Leotards за Танцување
zoom_in

Daydance Балет Leotards за Девојки со куси Ракави Leotards за Танцување

DEN 230.64

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Избрани Високо Квалитетен Материјал : 95% Памук, 5% Lycra, Мека, Дише, се Водат и Добра Обновување. ★Да се Обезбеди на Монтирање, ве Молиме Мерка на Децата Височина и да го Изберат Правото Големина врз Основа на Големината на Табелата, Возраст е Само за Референца.Ако Децата Се Малку Чаби, ве Молиме Изберете Големина Нагоре. 2-3 T(Висина : 35-39 инчен), 3-4 T(Висина : 39-41 инчен),4-5 T(Висина : 41-43 инчен), 6-7 Y(Висина : 43-47 инчен), 7-8 Y(Висина : 47-51 инчен), 8-9 Y(Висина : 51-55 инчен).Лажичка Вратот и Постои Нерешено-string Внатрешноста на Вратот, Претворајќи Лажичка Врат во V Деколте, Не Snap.Основните Леотар Може да се Користи во Балет Класа, Гимнастика, Танц Перформанси, младиот и надежен Танцување за Балет Почетник.Девојки Leotards Може Да Натпревар Балет Здолниште, Танц Панталони. * Daydance е познатиот танц носат бренд инкорпорирање на дизајнот, производството и продажбата. * Daydance е еден од E-бизнис претпријатие за снабдување со еден-стоп шопинг на танц облека, чевли за танц, танц хулахопки и модни додатоци итн. * Со примена на принципот : прв клиент.

Вака можеби ќе ви се допадне..