• Свеж
FAKEME Мултифункционален Borosilicate Стакло Мерење на Купот,Отпорни на Топлина Лабораторија Beaker Кригла со Рачка за Кафе Млеко Пијат Shaker Кафе - 250ml
zoom_in

FAKEME Мултифункционален Borosilicate Стакло Мерење на Купот,Отпорни на Топлина Лабораторија Beaker Кригла со Рачка

DEN 2272.80

Од стока
check Во продавницата

Употреба : се Користи во лабораторијата, медицински поле, хемиски , итн.Високо квалитетен материјал : beaker кригла направени од borosilicate стакло материјал, дебели лабораторија за квалитет на стакло.Мулти користи како обична чаша вода за секојдневно пиење, како што се пиењето чај, кафе, млеко, алкохол, итн.Дизајн : површина е мазна и убава, со лесен справи.Јасно скала : скалата не е лесно да се носат и е јасно видлива.Опис : - Високо квалитетен материјал : beaker кригла направени од borosilicate стакло материјал, дебели лабораторија за квалитет на стакло. - Јасно скала : скалата не е лесно да се носат и е јасно видлива. - Употреба : се Користи во лабораторијата, медицински поле, хемиски , итн. - Дизајн на : површина е мазна и убава, со лесен справи. - Мулти користи како обична чаша вода за секојдневно пиење, како што се пиењето чај, кафе, млеко, алкохол, итн .Спецификација : - Материјал : Стакло.Големина на Табела : 250ml : Дното Дијаметар : 6cm/2.36 инчи,со Дијаметар : 8cm/3.15 инчен,Висина : 9cm/3.54inch500ml : Дното Дијаметар : 7.5 cm/2.95 инчи,со Дијаметар : 10см/3.94 инчен,Висина : 11.5 cm/4.53 inch Package Вклучува : 1 Piece Glass Мерење Cup Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

- Material:
Glass.
Size Chart:
250ml:
Bottom Diameter
500ml:
Bottom Diameter
Package Includes:
1 PieceGlass Measuring Cup :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Вака можеби ќе ви се допадне..