• Свеж
CDQYA Симпатична Десктоп Корпа за Отпад од Домаќинството Табела Дребулии Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре Може да Мини бојадисана Тоалет Dustbin Барел Кутија (Б?
zoom_in

CDQYA Симпатична Десктоп Корпа за Отпад од Домаќинството Табела Дребулии Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре

DEN 1212.72

Од стока
check Во продавницата

Високо-квалитетни материјали : направен од PP + ABS, не bisphenol A, не-токсични, безопасни, здрава и еколошки.Едноставен дизајн : достапен во бела и сина, едноставен и ефикасен дизајн, флип дизајн, можете брзо да се вратите на оригиналната позиција по фрлање од ѓубре.Мал простор опции : Мини ѓубре лименки се погодни за кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија.Лесен за чистење : се Направени од издржлив полипропилен, стабилна и лесна за одржување, само избришете ја со влажна крпа.Производ големина : покријат околу 13.5 * 13.5 * 14 cm / 5.31 * 5.31 * 5.51 инчи, тежина : околу 185g.Високо-квалитетни материјали : направен од PP + ABS, не bisphenol A, не-токсични, безопасни, здрава и еколошки.Едноставен дизајн : достапен во бела и сина, едноставен и ефикасен дизајн, флип дизајн, можете брзо да се вратите на оригиналната позиција по фрлање од ѓубре.Мал простор опции : Мини ѓубре лименки се погодни за кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија.Лесен за чистење : се Направени од издржлив полипропилен, стабилна и лесна за одржување, само избришете ја со влажна крпа.Производ големина : покријат околу 13.5 * 13.5 * 14 cm / 5.31 * 5.31 * 5.51 инчи, тежина : околу 185g.спецификација : Име : Ѓубре can Material : pp + ABSColor : бела/blue Weight : за 185g Spring покрие големина : за 13.5 * 13.5 * 14 / 5.31 * 5.31 * 5.51 inches Very погоден за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, под маса/контра/потоне или на места со ограничен space Packing : ѓубре X1 (без било какви други предмети) (производот не содржи батерии)Само продаде главни производи, не други productsnotes : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Name:
Trash can
Material:
pp + ABS
Color:
white/blue
Weight:
about 185g
Spring cover size:
about 13.5 * 13.5 * 14 / 5.31 * 5.31 * 5.51 inches
Very suitable for living room, bedroom, kitchen, bathroom, laundry room, under table/counter/sink or places with limited space :
Packing:
trash bin X1 (without any other items) (the product does not contain batteries)
Only sell main products, not other products :
notes:
Due to different display and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you! :
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm. :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Вака можеби ќе ви се допадне..