• Свеж
Косата Четка во Собата, Заоблени Чешел Заби Стил Чешел Поставен Најлон Еластична Гас Торба за Домаќинство(Виолетова, Кухо)
zoom_in

Косата Четка во Собата, Заоблени Чешел Заби Стил Чешел Поставен Најлон Еластична Гас Торба за Домаќинство(Виолетова,

DEN 271.20

Од стока
check Во продавницата

Опашката Чешел : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик опашка чешел, што се користи за коса поделба и косата бране, лесен за дизајн стилови на косата.Мултифункционален : 9 редови трајни гумен чешел, која е погодна за обликување и зацврстување на вашето кадрава коса.Одлични Материјали : Коса чешли направен од карбонски влакна, најлон, од нерѓосувачки челик, од гума, безбеден, стабилен, отпорни на абење, цврсти и трајни производи за употреба.Трајни производи за Употреба : Коса чешли не се лесно да се деформира, многу погодни за употреба со фен за коса, со одличен ефект на сушење.Пакет се Вклучени : вкупно 4 различни типови на коса чешли да ги исполни вашите различни косата потреби, погоден за коса салон и за домашна употреба.Функција : 1. Мултифункционален : 9 редови трајни гумен чешел, која е погодна за обликување и зацврстување на вашето кадрава коса.2. Опашката Чешел : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик опашка чешел, што се користи за коса поделба и косата бране, лесен за дизајн стилови на косата.3. Трајни производи за Употреба : Коса чешли не се лесно да се деформира, многу погодни за употреба со фен за коса, со одличен ефект на сушење.4. Одлични Материјали : Коса чешли направен од карбонски влакна, најлон, од нерѓосувачки челик, од гума, безбеден, стабилен, отпорни на абење, цврсти и трајни производи за употреба.5. Пакет се Вклучени : вкупно 4 различни типови на коса чешли да ги исполни вашите различни косата потреби, погоден за коса салон и за домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Коса Четка Чешел Set Material : ABS, TPE, карбонски влакна, најлон, од нерѓосувачки челик, rubber Paddle Четка : Прибл. 24.5 x 8.5 cm / 9.65 x 3.35 in Tail Чешел : Прибл. 23 x 2.8 cm / 9.06 x 1.1 in Wide Заб Чешел : Прибл. 19 x 4cm / 7.48 x 1.57in9 Редови Заб Чешел : Прибл. 20 x 3.5 cm / 7.87 х 1.38 во Пакет Листа : 1 x Гребло Brush1 x Широк Заб Чешел 1 x9 Редови Заб Comb1 x Опашка Чешел.

Item Type:
Hair Brush Comb Set
Material:
ABS, TPE, carbon fiber, nylon, stainless steel, rubber
Paddle Brush:
Approx. 24.5 x 8.5cm / 9.65 x 3.35in
Tail Comb:
Approx. 23 x 2.8cm / 9.06 x 1.1in
Wide Tooth Comb:
Approx. 19 x 4cm / 7.48 x 1.57in
9 Rows Tooth Comb:
Approx. 20 x 3.5cm / 7.87 x 1.38in
Package List:
1 x Paddle Brush :
1 x Wide Tooth Comb  :
1 x9 Rows Tooth Comb :
1 x Tail Comb :

Вака можеби ќе ви се допадне..