• Свеж
Крпи Челик Куки Чистота оксидација-отпор челик имаат со Seahorse
zoom_in

Крпи Челик Куки Чистота оксидација-отпор челик имаат со Seahorse

DEN 1576.80

Од стока
check Во продавницата

Производот е направен под висока температура.Pendant димензија е 4cm*2cm.Прилагодено Дизајн е прифатен.Голема Streel.На Јадицата е стап со 3 M Двојно Страна Лента.Крпи Челик Куки Чистота оксидација-отпор челик имаат со Seahorse.Крпи Челик Куки Чистота оксидација-отпор челик имаат со Seahorsemade од Челик.На Јадицата е стап со 3 M Двојно Страна Лента.Тоа може да го поддржи како тешки како 22lb.И водоотпорен.Ние може да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Место нарачка и испорака arragned.Обидете се да контактирате со нас за да им помогнеме.Ако треба да ја промените вашата нарачка информации, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..