• Свеж
Yctze Автомобил Задните Трупци, Карбонски Влакна Задниот Браник Спојлер Скратува Агол Анти-Несреќа Cornerite Valance Клапи Одговара за F80 М3 & 2015-2019 F82 F83 2015-2020 за becquet carbone м3 f80 З?
zoom_in

Yctze Автомобил Задните Трупци, Карбонски Влакна Задниот Браник Спојлер Скратува Агол Анти-Несреќа Cornerite Valance

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

【Супериорни Перформанси】појавата на карбонски влакна додава луксузен и елегантен чувство на вашиот автомобил за carbone м3 f80. 【Делокруг на Примена】Одговара за F80 М3 & 2015-2019 F82 F83 М4 2015-2020 за задните трупци заврши. 【Висок Квалитет на Материјалите】Користење на високо-квалитетни сува карбонски влакна материјал, UV заштита, ултра голема цврстина, и трајни производи за агол diffuser браник. 【Лесно да се Инсталира】Директна инсталација, фирма, лесно да го инсталирате, нема дупчење потребни за спојлер трим престилка. 【Заштитни Ефекти】Тоа може ефикасно да се заштити вашата оригинална задниот браник од гребнатини или носат за клапи усна.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Задните Splitters Material : Карбонски Влакна Боја : Црна Карбонски Влакна Количина : 2 парчиња Fitment : Одговара за F80 М3 & 2015-2019 F82 F83 М4 2015-2020 Пакет Листата : 2 x Задните Трупци.

Вака можеби ќе ви се допадне..