• Свеж
Estes Парк, Колорадо, Елен и Планини ( Памук Платно за Обновливи Tote Торба)
zoom_in

Estes Парк, Колорадо, Елен и Планини ( Памук Платно за Обновливи Tote Торба)

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Estes Парк, Колорадо, Елен и Планини (100% Памук Платно за Обновливи Tote Торба), Големина на 14.75 инчи долго x 14.25 инчи широка x 6 инчи длабоки. 10 инчен долго засилен памук webbing рачки, разновиден options да се носат.Исчезнат-отпорни и боја безбедно печатење на слики во САД за користење на еко-пријателски мастила.Машина перат и еднократно, Унисекс.Овој оригинален, високо-квалитетни памук tote торба од Фенер Притиснете може да се пофали остри детали и живописни слики на Estes Парк, Колорадо, Елен и Планини (100% Памук Платно за Обновливи Tote Кеса). -10.5 оз памук платно. -Големината на 14.75" долго x 14.25" висок x 6" длабоко. -1.375" засилен памук webbing рачки. -10" долга рачка испуштајте го, не разноврсна options да се носат. -Големина на слика 6 5/8" x 10" отпечатени на една страна. -Исчезнат-отпорни и боја безбедно печатење на слики. -Машина перат и еднократно, Унисекс. -Печатени во САД за користење на еко-пријателски мастила.Фенер Прес е динамична уметност компанија која се специјализира во светски снимки.Нашата колекција вклучува оригиналните дела создадени од нашите во куќата на уметноста тим, фотографија, насловна & канцеларија оркестарот трендови, гроздобер уметност, и повеќе.Вашата поддршка ни овозможува да продолжат да го прават она што ние го сакаме - создавање на убава уметност.

Вака можеби ќе ви се допадне..