• Свеж
Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со MSI СОЗДАТЕЛОТ 17 B11UH B11UG 17.3 Лаптоп Црна Guard Налепница на Кожата [ Не Пред Калено Стакло Екран Заштитници ]
zoom_in

Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со MSI СОЗДАТЕЛОТ 17 B11UH B11UG 17.3 Лаптоп Црна Guard Налепница

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Вака можеби ќе ви се допадне..