• Свеж
LIUGENG Виткање Дрвени Чекор Столче, 8.8 Инчен Не се Лизга Дрво Чекор Столче за Возрасни & Детето, Деца Чекор Столче Дрво Повлекува Столче за Кујна, Дневна Соба, Спална со?
zoom_in

LIUGENG Виткање Дрвени Чекор Столче, 8.8 Инчен Не се Лизга Дрво Чекор Столче за Возрасни & Детето, Деца Чекор Столче

DEN 1031.76

Од стока
check Во продавницата

Премиум Изградба : дрвени повлекува столче се направени од издржлив и висок квалитет на буковата, научно наменета за густина и цврстина.Тоа може да биде укината или се протегала на неколку секунди без инсталација.Анти-пропадна Влошки Тежина : 3.74 Lbs.Мултифункционален : LIUGENG дрвени столици обезбедуваат екстра висина за возрасни и деца, деца, деца, без разлика дали тоа е во кујна, спална соба, трпезарија, градина.И, исто така, одлично за кампување, риболов, отворено и повеќе.Овој производ е патентиран, патент број : 008521025-0002; 6133755. Не се во можност да се постигне она што треба да биде фрустрирачки.Направи животот полесен со LIUGENG дрвени чекор столици за деца.Имајте една корисна во вашата кујна за пристап до овие тешко да се постигне кабинети или.продавница еден под мијалникот, па вашите деца нема да имаат проблеми со миење на рацете!.Само се заклучи на своето место и користење на анти-лизгање платформа за безбедно како user-friendly искуство. 1.Премиум Изградба т надминува максималната тежина оптоварување граница. 5. Редовно проверете дали сите fixings се цврсти и стегне, ако е потребно. 6. Не чекор директно на работ на чекор столица или поддршка бар. 7. Не користите ако се оштетат. 8. Не скок на или исклучување на чекор столица. 9. Не им дозволувајте на децата да го користите чекор столче без надзор.

Вака можеби ќе ви се допадне..