• Свеж
WAAPUU Massager 1PC Косата Четка Пченица Слама Detangle Hairbrush Фризерски Салон Директно Кадрава Коса Чешел Жените Косата Мека Четка Водоотпорен Туш Скалпот (Боја : 1PC)
zoom_in

WAAPUU Massager 1PC Косата Четка Пченица Слама Detangle Hairbrush Фризерски Салон Директно Кадрава Коса Чешел Жените

DEN 2359.20

Од стока
check Во продавницата

Погоден за сите скалпот видови : меки силиконски четка на hairbrush ќе не нула скалпот.Мазна најлон иглички во анти-статички, природни гума подлога.Ергономски, тешка категорија Рачка за Дополнителна Потпора, Рамнотежа и Удобност.Лесен за употреба, лесно да се чисти и Ефикасни за давање на поголема контрола над стилизирање на косата.Совршен за израмнување, обликување и полирање на косата.Опис : Боја : Како shown Size : 21*6*3.5 cm Note : 1. Вистинската боја на проектот може да биде малку поинаков од сликата што се прикажува на веб страната, која е предизвикана од многу фактори, како на светлина и светлината на екранот.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Пакетот вклучува : 1pcs масажа combif имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Вака можеби ќе ви се допадне..