• Свеж
Мини Врти Магичен Gyroscope Resistanceless Метал Жиро Автоматско Флип Жиро, Брзина Се Врти Врвот Од Не ' Рѓосувачки Челик Тркала Прецизност Gyroscope Убие Време Метал Анти-Гравитац
zoom_in

Мини Врти Магичен Gyroscope Resistanceless Метал Жиро Автоматско Флип Жиро, Брзина Се Врти Врвот Од Не ' Рѓосувачки

DEN 907.20

Од стока
check Во продавницата

1. Метал материјал : Направен од метал, носат-отпорни и здрав.Прецизно изработени од нерѓосувачки челик #304 метал.Многу цврсти и издржливи.Текстура вратило овозможува совршена контрола да се вртат тоа лесно & fast& тивко.Образовни играчка : Тоа ќе го направи деца заинтересирани да се истражува зошто овој жиро може да се задржи ротирачки за долго време.Прекрасен подарок : Тоа е најдобар избор за жиро љубовници.Тоа може да биде дадена како подарок на некој член на семејството или пријател, дури и на десктоп, ова е многу кул десктоп декорација, за предење врвот ентузијасти, ова е најдобриот избор.Смешни играчки : едноставна играчка која им овозможува на луѓето се потопи во овој вид на ротација дека не чини да се запре, ротирање, ротирачки.Лесна : Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, може да игра во било кое време.Конкавна Леќа работи многу добро, како површина за оваа фабрика.Опис : Материјал : metal Size : 2.7*2*2 CM/1.06*0.78*0.78 inch Age на употреба : 7 години или older Note : Деца треба да бидат придружувани од возрасен, кога тие играат, и тие не треба да се стави во нивните усти.Пакетот вклучува : 1 X метал жиро.

Вака можеби ќе ви се допадне..