• Свеж
4 Листови Животинско Писмо и Броеви Дрво Ѕид Налепница Боја Времето за Учење Ѕид Decal Деца Образовни Ѕид Налепница Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Decal за Детска Спална с
zoom_in

4 Листови Животинско Писмо и Броеви Дрво Ѕид Налепница Боја Времето за Учење Ѕид Decal Деца Образовни Ѕид Налепница

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Ќе добиете : пакетот содржи 4 листови на децата за учење на ѕид налепници во разни модели и светли бои, секоја лист мерки 30 x 90 см/ 11.8 x 35.4 инчи, на доволни количини и разни модели можат да ги задоволат вашите деца' соба декорација потреби, што вашите деца' соба полна со атмосфера за учење.Различни стилови : деца образовни ѕид decals имаат различни модели, вклучувајќи животни, азбуки, бои, времето, броеви, појавување со светли бои, кои може да бидат јасно се гледа од далеку, допуштајќи вашите деца се започне рано учење.Safe материјал : боја на времето за учење ѕид decals се направени на квалитетот на ПВЦ материјал, кои се безбедни и сигурни за користење, водоотпорни, лесно да се залепи и да ги отстраните, со силна лепливоста, може да се залепи на ѕидот за долго време без паѓа надвор.Лесно е да се држи и да се отстрани : животното азбука ѕид налепници се лесно да се држиме за било каква мазна, чиста, сува и рамни површини, како ѕид, прозорец, плочки, стакло, врата и повеќе; покрај тоа, овие животни азбука ѕид налепници може да биде лесно да се отстрани без да се оштети вашиот ѕид.Широк спектар на употреба : овие детска соба ѕид decals се погодни за украсување деца' соба, playroom, студија соба, расадник, градинка, училница, дневна соба и други места, кои ќе додадете повеќе бои и шарм, со што овие места полн со наивни и забава; ве Молиме имајте на ум направен од ПВЦ материјал, таму може да има некои вкус, бидејќи запечатени средина, можете да го отворите пакет во вентилирани место за неколку часа, така што вкус ќе прахосвам.Користење на настава : 1.Чистење на површината сакате да ја држи, да се обезбеди површината нема прашина, нечистотија и вода. 2.Излупете исклучите налепници од неговото лист. 3.Ставете налепници на површината сакате. 4.Ако налепници имаат некои меури, можете да го користите владетел или картичка за да нежно гребење на налепници за да се отстрани изворот.Инклузивното usages : Овие бројот азбука ѕид decals може да се примени за да го залепите на повеќето мазни и чисти површини, како ѕид, прозорец, плочки и така натаму, убаво за деца' соба, playroom, студија соба, расадник, градинка, училница, дневна соба и на други места.Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : како што е прикажано на слики Size : 30 x 90 см/ 11.8 x 35.4 инчи (секој лист) Пакетот вклучува : 4 Листови на децата за учење на ѕид налепници Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Ве молиме имајте на ум направен од ПВЦ материјал, таму може да има некои вкус, бидејќи запечатени средина, можете да го отворите пакет во вентилирани место за неколку часа, така што вкус ќе прахосвам.

Вака можеби ќе ви се допадне..