• Свеж
SHUNDA Случај за Oppo A8, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај за Oppo A8 6.5 - Зелена
zoom_in

SHUNDA Случај за Oppo A8, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна

DEN 374.40

Од стока
check Во продавницата

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е специјално дизајниран за Oppo A8. Телефонот случај е направен од Високо-квалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Метал, кој може подобро да ја заштитите телефонот, се shockproof, И Анти-Нула.Екран заштита и камера заштита.На работ на телефонот случај е 0.33 MM повисока од површината на екранот на телефонот и камерата, која може подобро да ја заштитите екранот и камера од гребнатини.Магнетни Потпирачот, Таму е подобрена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.Тоа не е лесно да падне, и побезбедно е да се вози.Во исто време, тоа исто така може да се користи и како потпирач за да се види видеа.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Производ Карактеристики : Високо-квалитетни Материјали : Направен од премиум шок-апсорбирање на материјали, се состои од мека TPU и тешко КОМПЈУТЕР.Две-Во-Едно случај покрие дизајн обезбедува супериорни заштита.И избегнување на анти-судир, shockproof, нула-отпор, не се лизга, влијание заштита, на максимална заштита на вашиот мобилен телефон life Raised Рабовите : Покрена усна го штити вашиот екран и камера од површината scratches Precise дупка позиција : Точни прилагоди го прави лесен пристап до сите приклучоци и features With прстен стил потпирачот : 360-степен ротирачки прстен се движи во полн круг, потпирач ви овозможува да гледате филмови и видеа раце-free Magnetic Автомобил Планината : Со вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, што може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот)Пакување, вклучувајќи : 1* Oppo A8 случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..